Mezoterapia z egzosomami

Najbardziej pożądaną terapią w dermatologii i kosmetologii są zabiegi z wykorzystaniem egzosomów . I zdecydowanie do nich należy przyszłość kosmetologii.

Czym są egzosomy?

To pęcherzyki zewnątrzkomórkowe o rozmiarze od 30 do 150 nm dzięki czemu łatwo i szybko przenikają przez barierę skórną i docierają do komórek skóry.

Uwalniane są przez prawie wszystkie komórki w ludzkim ciele w tym również przez komórki macierzyste.

Są niezbędne w komunikacji międzykomórkowej, procesie gojenia i naprawy.

Pełnią rolę swego rodzaju przekaźników - informatorów stymulujących komórki do regeneracji.

Nanocząsteczka egzosomu składa się z kwasów nukleinowych , peptydów, białkek, lipidów, enzymów, antyoksydantów i czynników wzrostu.

Cofnąć objawy starzenia się skóry

Terapia wprowadzająca egzosomy pomaga obudzić nieaktywne komórki do pracy w celu naprawy, wzmocnienia i odmłodzenia skóry.

Działa: antyoksydacyjnie, podniesi energię, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przyspiesza procesy gojenia oraz poprawia homeodynamikę melanogenezy.

W efekcie skóra staje się jędrniejsza, jaśniejsza i gładsza. To dlatego w kosmetologii egzosomy są stosowane w celu redukcji zmarszczek, poprawy tekstury i nawilżenia oraz zwiększenia elastyczności skóry, a także w celu zmniejszenia stanu zapalnego i uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem UV.

Stosuje się je do wspomagania regeneracji tkanek, gojenia ran, terapii blizn, regulacji pigmentacji, kuracji na porost włosów oraz leczenia chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, twardzina układowa, bielactwo czy toczeń.

Właściwie każdy klient może skorzystać z terapii egzosomami, ponieważ dają wyjątkowo szeroki zakres korzyści zabiegowych.

Egzosomy działają szybko, ale równocześnie długofalowo, dlatego efekty są widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu jak i po serii zabiegów, a finalny obraz ich działania jest widoczny przez kilka miesięcy.

Czym wyróżnia się egzosomalna modulacja skóry od ARKANA?

• najskuteczniejsza i zaawansowana terapia estetyczna oparta o egzosomy – messengery komórkowe, których mały rozmiar pozwala na skuteczne przenikanie w głąb skóry

• ekstremalna restrukturyzacja i rewitalizacja skóry

• widocznie jędrna oraz elastyczna skóra już po pierwszym zabiegu

• przyspieszony 3-krotnie proces gojenia i regeneracji skóry

• badania nad składnikami aktywnymi nagrodzone nagrodą Nobla

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT