Nucleofill

Nucleofill to produkt zawierający czyste polinukleotydy. Jest to biostymulator do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania:

  • Działanie receptorowe Nucleofillu odpowiada za produkcję kolagenu typu I, elastyny, tworzenie się nowych naczyń oraz zamianę fibroblastów w miofibroblasty czyli silny efekt liftingu, unosząc i poprawiając gęstość skóry.
  • Pierścienie aromatyczne odpowiedzialne są za mocny efekt antyoksydacyjny.
  • Grupy fosfatowe silnie wiążą wodę dając efekt głębokiego nawilżenia

Nucleofill przeznaczony jest dla wszystkich niezależnie od wieku, którzy:

  • chcą uzyskać widoczny efekt odmłodzenia bez ingerencji w rysy twarzy, 
  • chcą zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę,
  • dla osób, którym zależy na profilaktycznym działaniu anti-aging,
  • dla osób, które są narażone na stres oksydacyjny (przez zanieczyszczenie powietrza, ekspozycję na słońce, palenie tytoniu, złą dietę),
  • mają wiotką i odwodnioną skórę, 
  • przed zabiegami wypełniającymi w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego.

Rekomendowane są przez producenta są 4 zabiegi co 15-30 dni.

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT