Pakiet ślubny

Pakiet dedykowany pannie młodej, mamie, teściowej, świadkowej.

Pakiet składa się z 3 zabiegów - aby w dniu ślubu wyglądać olśniewająco, aby makijaż prezentował się znakomicie i przede wszystkim wytrzymał całą noc.

Dobrze wypielęgnowana skóra jest gwarancją odpowiednio prezentującego się makijażu w tym ważnym dniu. Pakiet stanowi podstawową kurację pielęgnacyjną w której skład wchodzi:

  • badanie komputerowe skóry, dzięki któremu dowiesz się wiele rzeczy na temat swojej skóry a także jej potrzeb
  • 5-6 tygodni przed planowaną datą ślubu: peeling chemiczny, enzymatyczny lub kawitacyjny w połączeniu z regeneracją - w zależności od potrzeby skóry, tak aby ją oczyścić, odświeżyć i przygotować na dalszy etap pielęgnacyjny
  • 3-4 tygodnie przed planowaną datą ślubu: zabieg silnie antyoksydacyjny - dzięki któremu skóra zyska promienność, rozświetlenie, rozjaśnienie przebarwień i poprawę ukrwienia - co wpłynie na pozbycie się toksyn i obrzęków z okolicy twarzy
  • dzień przed ślubem - zabieg liftingujący - tak zwany zabieg bankietowy o natychmiastowym działaniu napinającym skórę, liftingującym ją, ale też odżywiającym, nawilżającym i wyciszającym. Aplikowany w formie ruchów masujących stanowi idealne zakończenie kuracji zabiegowej - pozwala się zrelaksować i odprężyć przed ślubem.

Pakiet stanowi podstawową i uniwersalną pielęgnację dla osób, które nie borykają się z problemami skórnymi typu trądzik pospolity czy różowaty. W takim wypadku najlepiej pojawić się w gabinecie nawet 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu i ustalić plan zabiegowy indywidualnie, aby do tego czasu skóra była nieskazitelna.

Cena pakietu przy płatności z góry -10%.

Cena podstawowego pakietu bez rabatu (3 zabiegów+badanie komputerowe skóry) wynosi 1200zł, czyli po rabacie 1080zł.

Zalecenia przed ważnym wydarzeniem /sesją fotograficzną:
Pamiętaj aby przed ważnymi uroczystościami NIGDY nie testować nowych kosmetyków, szczególnie jeśli jesteś alergikiem, aby uniknąć ewentualnych działań nie pożądanych.

Nie wykonuj intensywnych złuszczań(kwasy, retinol), zabiegów nakłuwających (mezoterapia, wypełniacze, toksyna botulinowa) czy laseroterapii – wszystko to, co wymaga rekonwalescencji, zagojenia, ułożenia się
preparatu – należy wykonać odpowiednio wcześniej zwykle minimum 3-5 tygodni przed planowanym ważnym dniem.
Na 1-2 dni przed wykonaj delikatny peeling enzymatyczny, nałóż maseczkę odżywczą lub nawilżającą (przetestowaną wcześniej) – wtedy lepiej będzie prezentować się makijaż, będzie również bardziej trwały.
Dzień przed planowanym wydarzeniem można również skorzystać z zabiegu tzw. „bankietowego” w gabinecie, który idealnie nawilży i napnie skórę odejmując skórze lat, a wprowadzanie go ruchami masującymi pozwoli się dodatkowo zrelaksować.

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT