Mezoterapia mikroigłowa estGen

Zabieg polegający na nakłuwaniu skóry, doprowadzając do kontrolowanego stanu zapalnego, który to w uruchamiając całą kaskadę procesów naprawczych w skórze w efekcie finalnym doprowadza do produkcji kolagenu. Białka zawarte w serum są pochodzenia z siary mleka krowiego. Bogate w aminokwasy, laktoferynę, niskocząsteczkowy hialuronian sodu. Dostarczając skórze budulca w postaci białek tkanki lepiej się regenerują, zostają aktywowane procesy tkankowe i biochemiczne, następuje odbudowa macierzy zewnątrzkomórkowej.

skuteczne w:

anti-age - zwiększona produkcja kolagenu, wypłycenie zmarszczek

trądziku - działanie przeciwzapalne, redukcja blizn (mezoterapia możliwa, jeśli nie ma już zmian ropnych, w przypadku zmian ropnych preparat jest wtłaczany za pomocą ultradźwięków)

skóry wrażliwe/naczyniowe/alergiczne - skład serum zwiększa odporność tkanek, sprawiają, że skóra staje się mniej reaktywna, uszczelnia ściany naczyń (technika wprowadzenia serum uzależniona od stanu skóry - mezoterapia mikroigłowa lub ultradźwięki)

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT