Badanie komputerowe skóry

LUMISCAN – to komputerowa analiza skóry gen. 3.0

Urządzenie pozwala zajrzeć w głąb skóry i zobaczyć to, co niewidoczne gołym  okiem.  Dzięki temu dokładnie mogę  określić szereg parametrów skóry:

·         rodzaj (normalna, tłusta, sucha, mieszana),

·         fototyp skóry (łatwość opalania, podatność na oparzenia słoneczne),

·         poziom nawodnienia skóry (dobre nawodnienie, odwodnienie, skrajne odwodnienie)

·         obecność porfiryn (metabolizm bakterii propionibacterium acnes),

·         plamy pigmentacyjne (przebarwienia),

·         rozszerzone naczynia krwionośne (teleangiektazje),

·         ilość sebum (aktywność gruczołów łojowych),

·         rozszerzone ujścia gruczołów łojowych (wielkość, ilość, zanieczyszczenie)

·         zmarszczki.

Technologia lumiscan  diagnozuje stan skóry. W ramach kompleksowej konsultacji zostaje przeprowadzony także  wywiad, który po dokładnej analizie kosmetologa wskazuje  źródło problemu.   Dzięki temu możliwe jest wdrożenie rzetelnej terapii naprawczej ukierunkowanej na przyczynę problemu, a nie jedynie na objawy.

Dzięki wykonanym zdjęciom w analizatorze obserwujemy uzyskane efekty zabiegowe – zdjęcia są wykonane zawsze w takim samym oświetleniu i pozycji, więc nie ma mowy o zafałszowaniu  wyników.

Jak przygotować się do badania?

Aby badanie było jak najbardziej wiarygodne i miarodajne należy przyjść na badanie bez makijażu (rzęsy mogą być pomalowane). Po porannym umyciu twarzy najlepiej nic nie nakładać (lub minimum 3 godziny przed planowanym badaniem), jeśli jednak występuje dyskomfort można użyć lekkiego kremu.

Jeśli nie ma możliwości zmycia makijażu na minimum 3 godziny przed badaniem lepiej przyjść w makijażu niż ze świeżo umytą twarzą.

Pierwsza wizyta:

Wizytę zaczynamy od przeprowadzenia badania komputerowego skóry, wywiadu i wykonujemy wstępny zabieg pielęgnacyjny dobrany pod potrzebę, tak aby zobaczyć m.in. reaktywność skóry i na jej podstawie rozpisać planowaną terapię zabiegową i pielęgnacyjną.

Pierwsza wizyta trawa zwykle 1,5 do 2h (badanie, wywiad, zabieg).

Kolejne wizyty są krótsze, a przybliżony czas ich trwania oraz koszt rozpisane są w terapii zabiegowej -otrzymasz ją podczas lub do 2 tygodni po wizycie.

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT