Cennik

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

PRO XN I stopnia antyoksydacja+ regeneracja400zł
PRO XN II stopnia + retinol450zł
PRO XN III stopnia + mikronakłuwanie500zł
Regeneracja po chemioterapii i radioterapii twarz, szyja dekolt250zł
Mezoterapia mikroigłowa400zł
Sonoforeza estGen180zł
Fale radiowe180zł
Regeneracja NAQUA250zł
Rytuał pielęgnacyjny okolic oczu200zł
Pielęgnacyjno-rozjaśniający zabieg okolic oczu100zł
Pakiet ślubny1200zł
Zabieg dla kobiet w ciąży (delikatny peeling+odżywienie skóry)250zł
henna brwi lub henna rzęs lub regulacja (cena za jedną usługę)25zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA I STYMULATORY TKANKOWE

Light Eyes Ultra400zł
Aquashine850zł
Mezoterapia z egzosomami1000zł
Ejal 40800zł
Osocze bogatopłytkowe (twarz, szyja, dekolt, dłonie) (same okolice oczu 400zł)1100zł
Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym preparatem do mezoterapii, a nie posiadamy go w ofercie - skontaktuj się z nami.

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT