O nas

Nazywam się Katarzyna Zielińska. Od 2009 roku pracuję w zawodzie kosmetologa, obecnie prowadzę
Klinikę Piękna w Osielsku. Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na Collegium Medicum
UMK w Bydgoszczy. Ukończyłam również wiele kursów z zakresu:

  • mezoterapii mikroigłowej i igłowej,
  • stymulatorów tkankowych,
  • peelingów kwasowych,
  • diagnostyki komputerowej skóry,
  • masażu liftingującego,
  • szkoleń produktowych.

Lata doświadczeń i moje zawodowe wybory sprawiły, że z zaangażowaniem zajmuję się
spersonalizowaną terapią twarzy. Do swojej pracy podchodzę z pasją, odpowiedzialnością i
profesjonalizmem.

Dlaczego warto skorzystać z usług Kliniki Piękna?  

Komfort życia moich klientek jest dla mnie priorytetem. Systematycznie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, aby w pełni i kompleksowo  zadbać o Twoją skórę, byś czuła się zdrowa i  piękna. 

 Aby uzyskać najlepsze efekty  zabiegowe w swojej pracy stosuję bezpieczne, profesjonalne i najwyższej jakości kosmetyki, które w  połączeniu z systematyczną pielęgnacją domową dają trwałe efekty.

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT