Regeneracja po chemioterapii i radioterapii

Zabieg regeneracyjny twarzy, szyi i dekoltu, który można wykonywać przed (jako przygotowanie przed leczeniem onkologicznym, aby ograniczyć negatywny wpływ na skórę), w trakcie i po leczeniu onkologicznym. W zależności od aktualnej kondycji skóry wykonywany jest delikatny, regeneracyjny peeling (do kilku tygodni po radioterapii nie) oraz kuracja regenerująca.

Kurację regeneracyjną warto wykonać raz w tygodniu (lub w zależności od potrzeb skóry). Możesz również wykonywać ją samodzielnie w domu.

kuracja regeneracyjna:

 1. oczyszczenie skóry Q84 Leche Higenizante
 2. hydrolight Q85
 3. opcjonalnie peeling Q75 - przemasować, zmyć
 4. hydrolight Q85
 5. gel regeneractive Q89
 6. krem Q54v
 7. maska Mascarilla Q60 - zostawić na 20 min - zwilżać kilkukorotnie Q85, po 20 min zwilżyć Q85, przemasować, zmyć
 8. Q85 hydrolight
 9. Q89 gel regeneractive
 10. q54v krem regeneracyjny

Natomiast na co dzień wystarczy podstawowa pielęgnacja.

 1. oczyszczenie skóry Q84 Leche Higenizante - zmyć
 2. Q85 HydroLight
 3. Q89 Gel Regeneractive
 4. Q54v krem regeneracyjny
 5. na dzień dodatkowo ochrona przeciwsłoneczna Q50+

pielęgnacja ciała:

 1. peeling Q75 + balsam Q78 - zestaw Corporal Estetico Oncologico (cena zestawu 209zł)

Polecany zestaw na start w którego skład wchodzi: (578zł)

Q54v krem do twarzy - 249zł

Q75(peeling)+Q78(balsam) zestaw ciało - 209zł

starter kit (Q85 (hydrolight) 50ml, Q89 (gel regeneractive) 50ml, Q84 (leche higenizante) 50ml, 2 saszetki maseczki Q60, 2 saszetki peelingu Q75, 4 próbki kremów pielęgnacyjnych+próbka filtra) 220zł

Terapia spersonalizowana twarzy

 

W Klinice Piękna zapewniam swoim klientkom odpowiednią, indywidualnie dobraną terapię zabiegową. Kontynuacją  tych celowych działań jest dostosowanie profesjonalnej i jednocześnie prostej pielęgnacji w domu. W trakcie tej ważnej, pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad, aby zebrać jak najwięcej istotnych informacji, koniecznych do spersonalizowania Twoich potrzeb.  W tym celu wykonam również komputerowe badanie skóry.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości, skoncentruję się na znalezieniu źródła problemu i skutecznym rozwiązaniu go. Głównym  założeniem jest stymulowanie skóry, dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik i preparatów tak, aby sam organizm produkował kolagen i rozpoczął procesy regeneracyjne. Aby zapewnić kompleksową opiekę moim klientkom, współpracuję ze specjalistami, którzy wspierają moje działania w holistycznym dbaniu o zdrowy i wspaniały wygląd.

1.

Konsultacja i wywiad

Aby przygotować spersonalizowaną terapię twarzy, poproszę Cię o wypełnienie ankiety. Znajdą się w niej pytania z następujących kategorii: żywienie, suplementacja, pielęgnacja skóry, aktywność fizyczna oraz ewentualne choroby lub dolegliwości.
2.

Badanie komputerowe skóry

Posiadając powyższe informacje, wykonam komputerowe badanie skóry twarzy. Następnie zaproszę Cię na fotel i ocenię stan Twojej skóry pod lampą.
3.

Pierwszy zabieg

Jest zabiegiem diagnozującym stan Twojej cery. Dzięki niemu zbiorę informację o tym, jak Twoja skóra reaguje na bodźce oraz jak szybko się regeneruje.
4.

Po wizycie

W ciągu 14 dni od wizyty otrzymasz ode mnie szczegółową odpowiedź na Twoje potrzeby. Co to znaczy? Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia pielęgnacji domowej oraz plan zabiegów w Klinice Piękna. Sporządzając go, wezmę pod uwagę Twoje oczekiwania. Ustalimy czy stawiasz na pielęgnację w domu, czy na zabiegi w gabinecie lub zaplanujemy terapię przemienną.
UMÓW WIZYTĘ

Pozostańmy w kontakcie

!!!UWAGA NOWY ADRES!!! Ul. Centralna 2R 86-031 Osielsko
PEŁEN KONTAKT